آموزش آنلاین جاوا
زبان برنامه نویسی جاوا (JavaSE, JavaEE )
تماس فقط از طریق تلگرام یا واتسآپ
+989122771565 :
+491786979748 :
info@java-learn.ir :

تیمور شیدایی


دوستداران برنامه نویسی

بنده از سال 1388 سابقه برنامه نویسی در چند شرکت بزرگ و مطرح نرم افزاری در ایران را داشته ام و در حال حاضر به عنوان یک طراح نرم افزار و توسعه دهنده و برنامه نویس جاوا در کشور آلمان مشغول به کار هستم. در کنار کار، از سال 1384 تا کنون به دلیل علاقه شدید به تدریس، بصورت خصوصی و یا در آموزشگاه های کامپیوتری سابقه تدریس دارم و در دوران دانشجویی نیز همیشه بعنوان TA در کنار اساتیدم بوده ام. دوره های آموزشی بنده تا به امروز شامل؛ زبان برنامه نویسی جاوا (JSE و JEE)، زبان برنامه نویسی C++ (مقدماتی و پیشرفته) و لینوکس مقدماتی بوده هست. هرچند در سالهای اولیه تدریس علاوه بر این دوره ها (برنامه نویسی)، بسیاری دوره های دیگر در حوزه نرم افزار و IT نیز تدریس کرده ام. در حال حاضر در کنار تدریس خصوصی، تصمیم به راه اندازی سایت آموزشی و ساخت کلیپ های آموزشی برنامه نویسی جاوا گرفته ام . امیدوارم بتوانم کمکی به علاقه مندان یادگیری داشته باشم.

هدف اصلی من از آموزش زبان برنامه نویسی جاوا چند نکته مهم برای یادگیرنده ها می باشد:

 • ورود به بازار کار، در همین راستا سرفصل های انتخاب شده بیشتر مطابق با دانش مورد نیاز با بازارکار می باشد
 • بیان ساده، بنده سعی میکنم به زبان ساده کلیپ ها و متنهای آموزشی خود را تهیه کنم، که در نهایت یادگیرنده درک خوبی از مفاهیم داشته باشد
 • زبان تخصصی، یادگیری اصلاحات و کلمات تخصصی به شما در آینده و محیط کار کمک بسیاری خواهد کرد.
 • در ضمن یکی از دلایل اصلی من از راه اندازی سایت و تهیه ویدیو های آموزشی برای دوستانی هست که دسترسی به آموزشگاه و اساتید دوره های برنامه نویسی جاوا را ندارند، امیدوارم بتوانم به این دوستان هم از این طریق کمکی کرده باشم. در نهایت حداقل انتظاری که می توانم از این سایت داشته باشم این هست که بتوانم به دوستانی که می خواهند برنامه نویسی جاوا یاد بگیرند مسیر درستی را نشان داده باشم تا مطالب لازم برای یادگیری و نیاز بازار کار را بدانند و بتوانند سریعتر به هدف خود برسند. احساس می کنم خیلی خوش شانس هستم که شما به سایت من سر زدید و توانستم از این طریق چند دقیقه ای را با شما صحبت کنم و مطالبی را به اشتراک بگذارم. با تشکر از وقتی که گذاشتید.

  تیمور شیدائی

  خط ایران : 989122771565+

  خط آلمان : 491786979748+

  لطفا فقط از طریق "تلگرام" یا "واتسآپ" تماس گرفته شود.

  info@java-learn.ir

  درحال حاضر دوره ها فقط بصورت آنلاین برگزار می شود